19:12, 11 січня 2025 року
Сучасний ринок краси активно розвивається і пропонує жінкам усе більше варіантів для догляду за тілом, обличчям та волоссям. Зачасту саме волоссю приділяють незначну увагу, попри те, що воно дуже делікатне, адже піддається різним впливам. Жінки часто користуються вирівнювачами, фенами та іншими засобами, під дією яких стан волосся погіршується. Мало хто знає, але волосся руйнується навіть під дією морозу, сонця, солоної морської води, у хлоровій воді з басейну, а також при штучному обігріві приміщень.
Аби мати здорові та доглянуті пасма, потрібно прикласти певні зусилля та дати час для відновлення. Також потрібно обрати якісні засоби у надійному та перевіреному магазині, як-от prostor.ua. Тут широкий вибір товарів, регулярні знижки та доступні ціни.
Що шкодить здоровому волоссю та як це проявляється?
Пошкодження волосся можна розділити на три основні категорії: термічне, механічне та хімічне.
Хімічні пошкодження набуваються, коли жінки фарбуються засобами з агресивними складовими (найчастіше такі купують у супермаркетах), роблять хімічні завивки та й загалом неправильно підбирають домашній догляд.
Механічне пошкодження найчастіше зустрічається, коли неправильно обирають гребінець, недбало розчісують волосся, збирають його у тугі хвости. Волосся травмується навіть якщо інтенсивно намилювати його під час миття.
Жінки, які часто використовують фени та вирівнювачі на високих температурах і без термозахисту отримують сухе та ламке волосся. Посічені кінчики – також ознака цього виду вкладання волосся. Так набуваються термічні пошкодження.
Ознаки пошкодженого волосся:
- Ламкість;
- Жирність коренів та сухість кінчиків;
- Тьмяність;
- Посічені кінчики;
- Плутання волосся.
Волосся потребує відновлення, якщо ви помітили в себе хоча би один пункт зі списку найбільш поширених ознак проблем із волоссям.
Які засоби обрати для відновлення волосся та яка їх дія?
Відновлювати волосся варто комплексно, обравши кілька продуктів. Найбільш популярні в магазинах PROSTOR нині такі:
- Кондиціонери. Вони наповнюють коріння волосся поживними елементами, зволожують шкіру голови та вирівнюють лусочки. Після використання кондиціонерів волосся гладке і краще піддається розчісуванню;
- Олії. Такі засоби огортають волосину та створюють захисну плівку, яка захищає від ультрафіолетових променів сонця, а також запобігає розсіченню волосини. Крім того, зазвичай олії мають у своєму складі допоміжні компоненти для здорового волосся та блиску.
- Сироватки. У їх складі найчастіше можна зустріти ліпіди, вітаміни, натуральні екстракти тощо. За рахунок цього розгладжуються лусочки на волосинах.
- Маски. Такі засоби варто обирати, коли потрібно відновити баланс вологи. Якщо ви часто фарбуєте волосся, варто двічі на тиждень застосовувати маски для волосся, аби додати здорового вигляду та пружності.
- Шампуні. Основа догляду за волоссям, найперше треба для того, аби очистити шкіру голови та підготувати волосини до застосування інших засобів.
- Капсули. Найкраще обирати комплексні капсули, які одночасно чинять відновлювальну, лікувальну та косметичну дію.
Для кращого результату варто знати та користуватись такими порадами:
- Щоденне миття голови руйнує захисний бар’єр;
- Акуратно розчісувати мокре волосся, аби якомога менше шкодити йому;
- Один раз на 2-3 місяці відвідувати сани для зрізання посічених кінчиків;
- Не ходити під сонячними променями без захисного спрею чи головного убору;
- Мити голову після пляжу або басейну;
- Користуючись електроінструментами завжди використовуйте термозахист;
Зважайте на те, що ретельно та уважно підібравши домашній догляд ви не тільки отримаєте красиве та здорове волосся, але й зекономите свій час та кошти та регулярні відвідини салонів краси для проведення процедур із відновлення.
Discussion about this post