Електронний поліс ОСЦПВ — це цифровий документ, що підтверджує, що водій автомобіля або іншого транспортного засобу захистив свою відповідальність перед іншими учасниками дорожнього руху. Цей поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий, але оформляється і зберігається в електронному вигляді. Електронний поліс ОСЦПВ є зручним і сучасним рішенням для водіїв, які прагнуть йти в ногу з часом і не витрачати зайві зусилля.
Переваги електронного страхового поліса
Електронна обов’язкова автостраховка має кілька переваг над паперовим варіантом:
- ви можете оформити автоцивілку онлайн (https://arsenal-ic.ua/product/avtostrahuvannya/avtocivilka) та зберігати електронний поліс на своєму телефоні або комп’ютері, що зручно, оскільки не потрібно носити з собою паперовий документ;
- електронний поліс можна оформити онлайн за кілька хвилин, без необхідності відвідувати офіс страхової компанії;
- ви отримуєте можливість порівняти пропозиції від різних страхових компаній онлайн, що дозволяє знайти найкращі умови;
- менше шансів втратити поліс або пошкодити його, адже він зберігається в цифровому форматі.
До цього додається зручність контролю з боку правоохоронних органів, адже поліціянти можуть перевірити чинність страховки в єдиній базі Моторного (транспортного) страхового бюро. Це також може зробити і сам водій, тому що база даних є відкритою. Ці фактори роблять електронний поліс ОСЦПВ більш привабливим варіантом для багатьох водіїв.
Як укласти електронний страховий договір
Вже не перший рік автовласники користуються можливістю укладати електронні страхові угоди. Починають із того, що обирають страхову компанію. До цього слід поставитися дуже відповідально, тому що саме від цього буде залежати, чи буде виплачена компенсація постраждалим страховою компанією. Завжди треба пересвідчитися, чи входить компанія до переліку страховиків — членів Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), цей список наведено на сайті національного регулятора. Там можна познайомитися з оцінками діяльності страховиків та переліком компаній, що беруть участь у системі прямого врегулювання.
Наступний крок — через сайт обраної компанії укладаємо електронний договір. Для цього в спеціальні графи, що відображені на сайті компанії, вносимо інформацію, необхідну для внесення до страхового поліса. Якщо при цьому виникають труднощі, то можна буде скористатися допомогою представника страхової компанії. Слід буде вказати об’єм двигуна авто, місце його реєстрації та отримати розрахунок вартості страхового поліса ОСЦПВ саме для вашого авто. Якщо вас все влаштовує, відсилаєте інформацію до страхової компанії.
Після здійснення оплати на вашу електронну адресу прийде електронний варіант поліса. Його можна роздрукувати за потреби.
Перевірити дійсність поліса страхування можна на сайті МТСБУ, за допомогою спеціального QR коду, розташованому на ньому. Слід врахувати те, що страховка починає діяти з дати, яка вказана на полісі.
Вибір страхової компанії
Бажаючи придбати поліс ОСЦПВ, зверніть увагу на компанію, де ви збираєтеся це робити. Вона повинна бути надійною і перевіреною, щоби потім не виникало ніяких проблем. Прикладом правильного вибору є страхова компанія «Арсенал страхування» (https://arsenal-ic.ua/), що вже майже 19 років працює на страховому ринку нашої країни.
На сьогодні компанії довіряють 350 тис. клієнтів і ця цифра зростає кожен рік. Компанія стабільно розвивається, її 500 співробітників роблять усе можливе, щоби її сервіс став ще більш комфортним для її клієнтів. І це дійсно відбувається, достатньо подивитися або послухати відгуки вдячних клієнтів.
Discussion about this post