Юні спортсмени з Рівненщини вирушили на змагання до столиці | Рівне сьогодні
Вчора очільник області Олександр Коваль провів юних спортсменів Рівненщини до столиці. Саме там відбудеться підсумковий етап проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні...
детальніше







