507
Київ і Москва поки що не ведуть переговори щодо завершення війни та припинення вогню. Втім, тривають контакти з гуманітарних питань, зокрема щодо обміну полоненими.
Про це в інтерв’ю CNN заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Рустем Умєров. На запитання, чи тривають переговори між Україною та РФ щодо завершення війни, високопосадовець уточнив, що вони стосується лише гуманітарної частини.
“Зараз продовжуємо гуманітарну частину, де ми звільняємо військовополонених”, – зазначив Умєров.
Водночас секретар РНБО нагадав, що європейські лідери разом із президентом України Володимиром Зеленським відвідали Вашингтон, де було досягнуто домовленості про проведення двосторонніх та тристоронніх зустрічей.
“Отже, на цьому етапі, гадаю, ми чекаємо, коли відбудуться тристоронні, двосторонні зустрічі”, – додав секретар РНБО.
Також Умєров зазначив, що Росія спробує до кінця року завдавати до 1000 ударів по Україні на день. Зараз окупанти комбінують атаки, застосовуючи крилаті та балістичні ракети спільно з дронами-камікадзе.
“Росія намагається збільшити кількість атак до тисячі на день, тому, до кінця року, думаю, вони розширять атаки. Це свідчить про те, що Росія не має серйозних намірів закінчити війну”, – сказав секретар РНБО.
Коментувати post