Незалежно від активності, кожна людина може зазнати травм, які тимчасово позбавлять її нормальної здатності рухатись. В період реабілітації, після травм або операцій, часто виникає потреба в додатковій опорі для тіла. У таких випадках милиці стають незамінним помічником, допомагають зняти навантаження з пошкодженої кінцівки, захистити суглоби від перенапруги та прискорити процес відновлення внутрішніх тканин.
Милиці – це допоміжний засіб для ходіння, що дозволяє переносити вагу тіла з ніг у його верхню частину. Такий пристрій як милиці, використовується пацієнтами, які не можуть спиратися на одну чи обидві ноги внаслідок травми чи інвалідності.
Класифікація милиць
Милиці доступні у двох основних типах конструкцій: пахвові та підлокітні.
Пахвові милиці – це класичний вид милиць, що встановлюються під пахвову впадину. Користувач упирається в спеціальні опори нижче ліктя. Вони можуть бути виготовлені зі сталі, деревини або алюмінію, деякі моделі мають регульовану конструкцію для індивідуального користування.
Підлокітні – це милиці, які мають опору в ліктьовій зоні, а зап’ястя упирається в спеціально відведену рукоятку. Вони менш громіздкі, легкі та надійно підтримують користувача.
Крім того, існують дитячі милиці, які підбираються з урахуванням зросту дитини та мають додаткові заходи безпеки, такі як система протиковзання та чотирьох-опорна система стійкості.
Вибір та переваги милиць
Правильно підібрані милиці дозволяють користувачеві відчувати себе впевнено та комфортно під час реабілітації, допомагаючи даному процесу пройти швидше та легше. Крім того, наконечники для милиць, зазвичай виготовлені з гуми, за рахунок чого допомагають запобігти ковзанню, тим самим убезпечують під час пересування.
Підбираючи милиці, слід враховувати такі критерії:
- Зріст користувача;
- Максимально допустиме навантаження (100 – 150 кг);
- Вікова категорія (дитячі/для дорослих);
- Можливість регулювання висоти;
- Матеріал конструкції та опори (дерево, алюміній, сталь);
- Тип та матеріал наконечників;
- Максимальна висота милиці;
- Виробник;
- Ціна.
Обираючи милиці, слід бути уважними та враховувати всі вищезазначені параметри, оскільки правильний вибір допоможе уникнути дискомфорту та можливих травм. Підійшовши до покупки милиць з усією відповідальністю ви можете створити найкращі умови для реабілітації майбутнього користувача. Варто враховувати, що користуватися ними доведеться кожен день, протягом декількох місяців, то не варто знецінювати будь-який критерій вибору, адже це буде позначатися на комфорті та необхідному періоду експлуатації. Разом з милицями, люди з хворими або пошкодженими ногами можуть використовувати: інвалідні коляски, ходунки, ролятори, тростини, вся зазначена продукція представлена в асортименті в інтернет – магазині компанії Ортомедіка, а також в стаціонарних відділеннях салону.
В ортопедичних салонах Ортомедіка, кожен покупець може ознайомитися з широким асортиментом продукції, наприклад, милицями, та іншими реабілітаційними засобами. Наші фахівці завжди готові допомогти вам у виборі найкращого варіанту, враховуючи ваші потреби та індивідуальні характеристики товару. Крім цього, в нашому салоні кожен бажаючий зможе придбати для себе та своїх близьких всі необхідні аксесуари до милиць. Варто зазначити, що вся продукція має необхідні сертифікати якості, а також досить довгий експлуатаційний период. Відділення салону розміщені в таких містах України: Київ, Дніпро, Нікополь, Харків, Одеса, Кривий ріг та багато інших.
Не відкладайте своє здоров’я на потім – завітайте до салонів Ортомедіка та підберіть ідеальні милиці для вашої реабілітації для прискорення відновлення і повернення до звичного способу життя.
Discussion about this post