• ГОЛОВНА
  • Рівне
  • НАДЗВИЧАЙНЕ
  • Політика
  • Економіка
  • БІЗНЕС
  • КУЛЬТУРА
    • ПОБАЖАННЯ
    • ПРИВІТАННЯ
      • ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
      • НА ВЕСІЛЛЯ
      • КАЛЕНДАРНІ СВЯТА
      • ДЕНЬ АНГЕЛА
    • ТОСТИ
    • КОНКУРСИ
    • ПРИКМЕТИ
    • ЩО ПОДАРУВАТИ?
Середа, 5 Листопада, 2025
РІВНЕНСЬКИЙ ВІСНИК
  • ГОЛОВНА
  • Рівне
  • НАДЗВИЧАЙНЕ
  • Політика
  • Економіка
  • БІЗНЕС
  • КУЛЬТУРА
    • ПОБАЖАННЯ
    • ПРИВІТАННЯ
      • ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
      • НА ВЕСІЛЛЯ
      • КАЛЕНДАРНІ СВЯТА
      • ДЕНЬ АНГЕЛА
    • ТОСТИ
    • КОНКУРСИ
    • ПРИКМЕТИ
    • ЩО ПОДАРУВАТИ?
Subscribe
Безрезультатно
View All Result
РІВНЕНСЬКИЙ ВІСНИК
Безрезультатно
View All Result
Головна Рівне

Відбувся фінал XIV спартакіади «Рух заради здоров’я» | Рівненшина

Упродовж літа в підвідомчих установах департаменту соціальної політики Рівненської ОДА відбувалися відбіркові етапи спартакіади «Рух заради здоров’я». Переможці цих стартів сформували збірні своїх закладів і з’їхалися до комунального закладу «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації» Рівненської обласної ради, аби визначити найсильніших у фіналі вже 14-го сезону!

 З теплими словами підтримки до команд звернулися заступниця голови Рівненської облдержадміністрації Людмила Шатковська та директорка департаменту соціальної політики Рівненської облдержадміністрації  Роза Слободенюк. Після цього спортсмени-аматори взяли старт у яскравій програмі командних естафет, яку спеціально підготували працівники КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

У змаганнях відчувалася не лише жага до перемоги, а й досвід, адже учасники вже не вперше випробовували свої сили у подібних турнірах. До фінальних батлів приєдналася й команда військових, що нині проходять реабілітацію. Та головне завдання спартакіади незмінне — популяризація оздоровчої фізичної культури, активного дозвілля та доведення того, що спорт єднає всіх, незалежно від віку та фізичних можливостей.

Цьогоріч фінальна програма включала п’ять різнопланових командних естафет. Глядачі активно підтримували кожну команду, створюючи атмосферу справжнього спортивного свята.

А трійка, фіналістів сформувалась таким чином:

1 місце – КЗ «Здолбунівський геріатричний пансіонат» РОР (відділення с.Урвенна)
         2 місце – КЗ «Рівненський психоневрологічний інтернат» РОР (відділення с.Орлівка)
         3 місце – КЗ «Здолбунівський геріатричний пансіонат» РОР

Не менш цікавою була й частина для керівників закладів: вони також долучилися до спортивного конкурсу. Тут абсолютним переможцем став Іван Ткачук, керівник Острозького психоневрологічного інтернату.

На завершення відбулося урочисте нагородження. Переможці отримали кубки, медалі та грамоти, а кожен учасник спартакіади — ще й «солодкий подарунок».

Нагадаємо, що організаторами цьогорічної спартакіади стали: департамент соціальної політики Рівненської обласної державної адміністрації, управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, комунальний заклад «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради, Рівненська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України за участю Відділення НОК України в Рівненській області.

поширитиScan
попередня новина

Італійський лікар ділиться унікальними методиками лікування поранених військових на Рівненщині | Рівненшина

наступна новина

Технічні налаштування сайту з QHost

наступна новина

Технічні налаштування сайту з QHost

Коментувати post

БІЗНЕС

У РФ у справі про торгівлю дітьми заарештували жінку, яка була опікункою викраденого з Маріуполя підлітка

Білорусь заявила про готовність направити миротворців до України, але є умова

Війна в Україні зайшла в глухий кут, – адмірал НАТО

Чи встигне Європа перекинути війська в Україну в разі нового нападу РФ: аналіз Euractiv

Окупанти готуються відкрити драмтеатр у Маріуполі, де загинуло багато людей

У Покровську українські бійці опинилися в тилу росіян — Bild

Початок операції ГУР у Покровську зафільмував російський FPV-ждун

Україна перетворює війну на гру, видаючи бали за успішні атаки, – NYT

Росія запрошує іноземні ЗМІ у Покровськ та Куп’янськ через експомічника депутата АдН

В Україні змінили правила оформлення відстрочок від мобілізації: що потрібно знати

  • ГОЛОВНА
  • Рівне
  • НАДЗВИЧАЙНЕ
  • Політика
  • Економіка
  • БІЗНЕС
  • КУЛЬТУРА

© 2024 "Рівненський вісник"
Рекламний відділ: ukraina.portal.24@gmail.com

Безрезультатно
View All Result
  • ГОЛОВНА
  • Рівне
  • НАДЗВИЧАЙНЕ
  • Політика
  • Економіка
  • БІЗНЕС
  • КУЛЬТУРА
    • ПОБАЖАННЯ
    • ПРИВІТАННЯ
      • ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
      • НА ВЕСІЛЛЯ
      • КАЛЕНДАРНІ СВЯТА
      • ДЕНЬ АНГЕЛА
    • ТОСТИ
    • КОНКУРСИ
    • ПРИКМЕТИ
    • ЩО ПОДАРУВАТИ?

© 2024 "Рівненський вісник"
Рекламний відділ: ukraina.portal.24@gmail.com