• ГОЛОВНА
  • Рівне
  • НАДЗВИЧАЙНЕ
  • Політика
  • Економіка
  • БІЗНЕС
  • КУЛЬТУРА
    • ПОБАЖАННЯ
    • ПРИВІТАННЯ
      • ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
      • НА ВЕСІЛЛЯ
      • КАЛЕНДАРНІ СВЯТА
      • ДЕНЬ АНГЕЛА
    • ТОСТИ
    • КОНКУРСИ
    • ПРИКМЕТИ
    • ЩО ПОДАРУВАТИ?
Вівторок, 16 Вересня, 2025
РІВНЕНСЬКИЙ ВІСНИК
  • ГОЛОВНА
  • Рівне
  • НАДЗВИЧАЙНЕ
  • Політика
  • Економіка
  • БІЗНЕС
  • КУЛЬТУРА
    • ПОБАЖАННЯ
    • ПРИВІТАННЯ
      • ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
      • НА ВЕСІЛЛЯ
      • КАЛЕНДАРНІ СВЯТА
      • ДЕНЬ АНГЕЛА
    • ТОСТИ
    • КОНКУРСИ
    • ПРИКМЕТИ
    • ЩО ПОДАРУВАТИ?
Subscribe
Безрезультатно
View All Result
РІВНЕНСЬКИЙ ВІСНИК
Безрезультатно
View All Result
Головна Політика

Пропаганда Росії бреше про втрати ЗСУ в Авдіївці: генерал Сирський назвав реальні цифри

15:27 29 березня Київ, Україна

Головком ЗСУ Олександр Сирський розповів про складне рішення відступу з Авдіївки та спростував заяви пропагандистів Росії, що нібито під час виходу з Авдіївки в полон були взяті чи не тисячі українських військових.

“Ми відвели свої сили з Авдіївки, бо ворог мав суттєву перевагу в силах та засобах штурмових підрозділів. Через постійні бомбардування керованими авіабомбами цілісність нашої оборони була порушена, що дало можливість противнику поступово просуватися вперед.. Також негативну роль відіграла недостатня кількість боєприпасів”, – пояснив головком ВСУ.

Він зазначив, що за таких умов неможливо було вести ефективну контрбатарейну боротьбу.

“Отже, щоб уникнути оточення і зберегти життя людей, я вирішив вийти з Авдіївки. На жаль, у ході цих боїв 25 українських військовослужбовців потрапили до російського полону.. Це війна… російські пропагандисти намагаються використати різні відео з полоненими українськими воїнами для дискредитації Сил оборони України, психологічного тиску та поширення паніки серед українців”, – сказав Сирський.

Генерал підкреслив, що влада та компетентні структури роблять все можливе, щоб звільнити цих військових.

“Хочу сказати цим солдатам, якщо вони мене почують, їхнім сім’ям: ми нікого не забули і робимо все, щоб визволити цих військовослужбовців із ворожого полону. До цих зусиль повною мірою залучено як керівництво нашої держави, так і Головне управління розвідки Міністерства оборони та командування Збройних Сил”, – сказав він.

Сирський також розповів, що наступ на Авдіївку обернувся для російських окупантів значними втратами, і про це навряд чи розповідатимуть у “російському телевізорі”.

“Лише у період з 10 жовтня 2023 року по 17 лютого 2024 року на Авдіївському напрямку російські загарбники втратили: 47 186 осіб особового складу, 364 танки, 748 бойових броньованих машин, 248 артилерійських систем, 5 літаків. Сили”. на цьому напрямі взяли в полон 95 російських окупантів”, – сказав головком ВСУ.

поширитиScan
попередня новина

Уламки безпілотника виявлено на фермі біля кордону з Україною: розслідування у Румунії

наступна новина

На Рівненщині зустріли на щиті та провели останньою дорогою двох захисників – Дмитра Гецка та Ярослава Босика | Рівненшина

наступна новина

На Рівненщині зустріли на щиті та провели останньою дорогою двох захисників - Дмитра Гецка та Ярослава Босика | Рівненшина

Коментувати post

БІЗНЕС

Бербок не виключає відправку миротворців ООН до України

Путін ударить по Раді: нардеп попередив, чим це обернеться для України

Атака дронів: у Леніградській області горить НПЗ

“Це пастка Путіна”, – в ЄС зробили важливу заяву про територіальні поступки України

Путін мало не підставив Лукашенка: експерт пояснив, що не так із угодою Трампа із Мінськом

Україна пропонує Мексиці, Перу та Еквадору допомогти повернути депортованих Росією дітей

Найкраща ППО США – генерал Келлог, – Зеленський пожартував і запропонував американцеві громадянство

“Терпіння вичерпується”, – Трамп зробив заяву про Путіна та Зеленського

Росія провокує радіаційну катастрофу, атакуючи ядерні об’єкти в Україні, – NYT

Литва, Польща та Україна закликали посилити ППО після атаки російських безпілотників

  • ГОЛОВНА
  • Рівне
  • НАДЗВИЧАЙНЕ
  • Політика
  • Економіка
  • БІЗНЕС
  • КУЛЬТУРА

© 2024 "Рівненський вісник"
Рекламний відділ: ukraina.portal.24@gmail.com

Безрезультатно
View All Result
  • ГОЛОВНА
  • Рівне
  • НАДЗВИЧАЙНЕ
  • Політика
  • Економіка
  • БІЗНЕС
  • КУЛЬТУРА
    • ПОБАЖАННЯ
    • ПРИВІТАННЯ
      • ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
      • НА ВЕСІЛЛЯ
      • КАЛЕНДАРНІ СВЯТА
      • ДЕНЬ АНГЕЛА
    • ТОСТИ
    • КОНКУРСИ
    • ПРИКМЕТИ
    • ЩО ПОДАРУВАТИ?

© 2024 "Рівненський вісник"
Рекламний відділ: ukraina.portal.24@gmail.com