16:20, 07 червня 2026 року
Підтвердилась загибель солдата із села Стрільськ Валерія Романовича Абрамовича.
Про це повідомляють у Сарненській міськраді.
Валерій Романович народився у 1969 році. Після закінчення школи вступив до Одеського кооперативного технікуму. Саме там розпочав трудову діяльність, створив сім’ю, а згодом разом із родиною повернувся до рідного краю.
Упродовж багатьох років працював на різних посадах. Останнім місцем його роботи була військова частина А0153 у місті Сарни.
– Ті, хто знав Валерія Романовича, пам’ятають його як добру, щиру та справедливу людину. Він умів підтримати словом і ділом, ніколи не залишався осторонь чужої біди, був принциповим у своїх переконаннях і вірним своїм життєвим цінностям. Його вирізняли людяність, працьовитість та особлива доброзичливість, за яку його цінували й поважали, – йдеться у повідомленні.
У березні 2024 року Валерій Абрамович став до лав Збройних Сил України. Проходив службу у складі 214-го окремого штурмового батальйону OPFOR. У час, коли країна потребувала своїх захисників, він без вагань став на її оборону, залишаючись вірним обов’язку та любові до Батьківщини.
26 травня 2024 року під час виконання бойового завдання Воїн загинув..
– Невимовний біль цієї втрати назавжди залишиться у серцях рідних і близьких. У скорботі залишилися матір Ніна Степанівна, дружина Людмила Іванівна, син Анатолій, який нині також захищає Україну в лавах Збройних Сил, донька Вікторія, сестра Світлана, брат Володимир.
Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, друзям і побратимам загиблого Захисника. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай світла пам’ять про Валерія Романовича, його добрі справи та гідно прожите життя назавжди залишаться у серцях тих, хто його знав і любив.
Світла пам’ять Захиснику України. Вічна шана, вдячність і слава Герою! – додають у міськраді.
Прощання із Валерієм Романовичем відбудеться завтра, 8 червня.
Маршрут жалобного кортежу:
Початок руху містом о 10:00:
Костопільська – Європейська – Грушевського – Котляревського – Соборна – Люхча – Стрільськ
- 10:45 год. — прощання вдома (вул. Кооперативна, 3)
- 11:30 год. — чин відспівування у місцевому храмі.
- 13:00 год. — поховання на місцевому кладовищі.






Коментувати post