Здорожчання вартості вивезення сміття, борги рівнян за комунальні послуги, транспортні картки для дітей-ВПО. Про це та багато іншого розкажуть журналісти «Сфери» у випуску новин.
- З російського полону в Україну повернулися 185 захисників. Серед них – 41-річний матрос з Рівненського району
- СБУ та Нацполіція затримали 26-річного мешканця Дубна, який облаштував схрон зі зброєю неподалік дому
- На Північному обході Рівного відновили будівництво дороги
- Із жовтня у Рівному зросла плата за послуги з вивезення сміття
- Найменшу кількість проваджень через борги за комунальні послуги зафіксували у Рівненській області
- У Рівному стартувала програма видачі персоніфікованих транспортних карток для внутрішньо переміщених осіб віком до 18 років
- У стінах Острозької академії на Рівненщині повернули із забуття імена українських митців, яких знищила радянська система
- Баскетбольний клуб «Рівне» готується до старту нового сезону Суперліги
Більше новин дізнавайтесь на онлайн-ресурсах «Сфери». І, звісно, стежте за ефіром. Ми працюємо на вашу інформаційну безпеку.
Коментувати post