Поліцейські встановили, що у 2021 році чоловік приїхав до України, де знайшов дівчину та оселився у Рівненській області. Однак, відповідних документів не оформив, чим перевищив строк дозволеного перебування у країні.
Правоохоронці склали на чоловіка адмінматеріали за ст.203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) і прийняли рішення про примусове повернення його у країну походження, яке він не виконав.
Тож у жовтні торік працівники УДМС у Рівненській області за поданням працівників міграційної поліції ГУНП повторно склали на громадянина Туреччини адміністративний протокол за ч.2 ст.203 КУпАП. Було прийнято рішення щодо примусового видворення його у країну походження. Чоловіка помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
10 квітня, після оформлення відповідних документів оперативники управління міграційної поліції області спільно із працівниками УДМС супроводили 35-річного нелегала до пункту пропуску «Маяки-Удобне-Паланка» та примусово видворили його.
— Департамент міграційної поліції






Коментувати post