На Рівненщину забрали дітей, які жили в халабуді у лісопосадці Тернополя.
Про це повідомив начальник служби в справах дітей Дубенської міської ради Юрій Крук.
"Востаннє у спецшколі дітей бачили до зимових канікул. Тоді мама повідомила директорку, що на кілька днів їдуть до Тернополя, але 13 січня повернуться на навчання. Діти не прийшли, адміністрація намагалася зв’язатися з мамою телефоном. На дзвінки жінка не відповідала, протягом 10 днів зв’язок з родиною був відсутній. Відповідно до законодавства, директорка звернулася до служби у справах дітей 24 січня", – розповів Юрій Крук.
Жінка, ймовірний її співмешканець та діти спали просто на землі, постеливши засмальцьований матрац поверх брудного килимка.
Тоді дітей передали соціальним службам. Тиждень вони жили у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
"Жінка з дітьми приїхала нещодавно. Топимо, ходимо по дрова, тут спимо, тут сплять на землі, там сплять на землі. Та хотіли би якусь квартиру зняти, але нема. Ніхто не візьме стільки людей на квартиру. І грошей нема. Ходимо на метал здаємо, трохи заробляємо, щоб дітям їсти купити. Алкоголь не вживаємо, але трохи куримо", – розповів чоловік, який жив у сусідньому наметі", – розповів чоловік, який жив у сусідньому наметі.
Наразі дітей забрали на Рівненщину. Вони проживатимуть у Рівненському обласному центрі комплексної реабілітації, що розташований у селі Олександрія. Де перебуває наразі багатодітна матір правоохоронцям та службі у справах дітей невідомо. Служба у справах дітей порушуватиме питання щодо позбавлення її батьківських прав. Остаточне рішення має прийняти суд.
Discussion about this post