21 квітня 2026, 11:05 Місто
На одному із підприємств, що неподалік Рівного, як з’ясувалось, вибухнув газовий балон. Про такий попередній висновок фахівців написав у Telegram начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
"Це сталося під час зварювальних робіт. Внаслідок вибуху постраждалі дев'ять осіб. З них двоє – у тяжкому стані. Відповідні служби продовжують працювати на місці події", – зазначив він.
Поблизу Рівного розташоване підприємство "Азот". У поліції заперечили, що діяльність підприємства, де стався вибух, пов’язана з хімічним виробництвом. Заперечили факт вибуху і на підприємстві "Кроноспан", що також розташоване неподалік Рівного.
Джерело: http://expres.rv.ua/news/devyat-postrazhdalikh-dvoe-u-tyazhkomu-stani-cherez-vibukh-hazovoho-balonu






Коментувати post