Зустріч Запорізької регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання»

31 березня 2018 року у місті Запоріжжі відбулася чергова робоча зустріч регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання».

Основними питаннями, що були розглянуті на зустрічі, були:

  • Підписання Спільної заяви про створення Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання», а також стратегії розширення Запорізької регіональної платформи.
  • Розгляд та обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції створення та розвитку системи послуг раннього втручання в Україні».
  • Розгляд та обговорення попереднього проекту моніторингового інструменту для оцінювання розвитку та діяльності регіональних платформ Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання» та розробку стратегії спільної діяльності.

У ролі головних доповідачів виступали:  Олена Скрипко – Національний координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні» та Наталія Острогляд – керівник проекту «Дитина. Родина. Громада.», засновниця ГО «Аутизм. Свідоме батьківство».

Зустріч Запорізької регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання»

В обговоренні висунутих питань прийняли активну участь представники батьківського руху Запорізької області та фахівці, що підтримують цей рух.

Пані Наталія Острогляд зазначила: «Ми розуміємо, що підтримуючи впровадження раннього втручання в Україні, ми дбаємо про майбутнє наших дітей, навіть якщо вони не мали змоги самі бути клієнтами цієї послуги».

На зустрічі були прийняті рішення:

  • Сприяти розповсюдженню серед громадських організацій та активних батьків інформації про можливість долучитися до Всеукраїнського батьківського форуму.
  • Розглянути проект Концепції створення та розвитку системи послуг раннього втручання в Україні та надати свої пропозиції. Направити електронного листа з пропозиціями від ГО Запорізького регіону – учасників Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання».
  • Активізуватися з дописами в ФБ групу «Родители Запорожья за раннее вмешательство».
  • Визначити за доцільне та необхідне проведення моніторингових зустрічей для здійснення оцінки стану справ, складання довготермінових стратегій та планів, коригування відповідних цілей та задач для досягнення мети спільної діяльності.

Сергій Пішулін