Дорогі колеги: фахівці РВ, а також інші фахівці, які працюють з маленькими дітьми (від 0 до 4-х років) та їх сім’ями! Запрошуємо вас приєднатися до 9-ої Діскусійної групи раннього втручання.

В минулий раз, завдяки постійним учасникам нашої щотижневої групи, була піднята дуже важлива тема: залучення татусів в послуги, які спрямовані на роботу з дитиною.

Працюючи в області раннього дитинства, і навіть маючи на увазі, що робота ведеться з сім’єю, частіше все ж, акцент в роботі робиться на мати й дитині. Говорячи про прив’язаність (attachment theory), також частіше розглядають прив’язаність між матусею й дитиною. Тобто іноді з поля уваги вислизає важливість ролі татусів у гармонійному розвитку дитини й всієї родини. З огляду на ці факти було вирішено, що наша чергова зустріч буде присвячена татам. Ми будемо ділитися досвідом підтримки татусів й способами їх залучення в роботу з дітьми.

Тема 9-й зустрічі: «Обмін досвідом. Підтримка татусів і способи їх залучення в роботу з дітьми »

Початок 20 травня (середа)

13.00Тривалість 1 год 30 хв

Модератор Марія Петрівна Гриньова – психолог, національна тренерка з раннього втручання. БФ “Інститут раннього втручання”.

Для реєстрації та отримання посилання для приєднання до групи в ZOOM – надайте свої відповіді у Гугл формі за посиланням. https://docs.google.com/forms/d/1Y9c9wHVfTgh0ZuNKGs8k_EsnzS5lb51-JJiZmWY0p1Y/edit

Посилання для участі буде надіслано Вам в день події.

Кількість учасників обмежена технічними можливостями.Гугл форма буде закрита після набору 20 учасників.

Ми раді та вважаємо дуже цінним зустрічатися на дискусійному майданчику для фахівців РВ, а також інших фахівців, що працюють в області раннього дитинства(от 0 до 4 років), який дає можливість ділитися ідеями , досвідом своєї практичної роботи, професійними знаннями.Чекаємо на зустріч з вами!