Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків) з 2016 року впроваджують Програму «Батьки за раннє втручання в Україні».

В рамках даної Програми 7 червня 2019 р. в м. Києві відбудеться Всеукраїнська конференція «Послуга раннього втручання: Розбудова системи. Партнерство. Перспективи», під час якої буде презентовано актуальний стан впровадження послуги раннього втручання в Україні, налагоджені ефективні партнерства, та результати адвокації раннього втручання батьківським рухом – Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання в Україні».

Всеукраїнський батьківський Форум було започатковано 3 роки тому, як ініціативу батьків з десяти регіонів України об’єднатися задля проведення кампанії на підтримку створення системи раннього втручання в нашій країні.

Створення Форуму та його функціонування підтримано в межах вищезазначеної Програми, як основу для участі недержавних організацій, створених і керованих батьками дітей з інвалідністю (батьківських НДО), а також активних батьків дітей з порушеннями розвитку та інвалідністю в процесі формування державної політики раннього втручання (РВ) в Україні.

Фінансується за рахунок коштів Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження». Протягом терміну впровадження Програму також підтримували Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Посольство Великобританії в Україні.

Програма впроваджується в Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Луганській, Львівській, Одеській та Харківській областях, мм. Маріуполь і Київ.