26 квітня в м. Кривий Ріг відбудеться круглий стіл на тему Міжвідомча співпраця – умова успішного започаткування послуги РВ у м. Кривий Ріг» в рамках проекту «Формування послуги РВ в м. Дніпро та Дніпровському регіоні шляхом діалогу між батьками, фахівцями, владою», що впроваджується громадською організацією «Ангел дитинства» за фінансування ЄС в межах та як невід’ємна частина спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України»  (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю  раннього віку в Україні».

Батьки дітей з особливостями розвитку та інвалідністю, що приєдналися до Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» виступають ініціаторами та організаторами круглого столу «Міжвідомча співпраця – умова успішного започаткування послуги РВ у м. Кривій Ріг», який  відбудеться 26 квітня у м. Кривій Ріг.

Прийняти участь в обговоренні питання важливості впровадження системи раннього втручання для дітей від 0 до 4 років та заходи, що вже здійснюються в місті Дніпро та області задля запровадження цієї системи, досягнення, успіхи та питання, що все ще потребують вирішення задля успіху впровадження РВ в регіоні запрошені представники Департаментів охорони здоров’я, соціального захисту, представники місцевої влади, спеціалісти, представники НУО та батьки.

Спікери та учасники:  представники громадської організації «Ангел дитинства», ГО «Фонд об’єднаних сердець»,    Управління охорони здоров’я, Управління освіти і науки, Управління праці та соціального захисту населення, Управління благоустрою та житлової політики, Фінансове управління, а також лікарі, педагоги, корекційні педагоги, соціальні працівники, логопеди, психологи, дефектологи, батьки дітей з особливими потребами,   батьківські ГО.

Початок круглого столу о 13:00 год.  Захід проходитиме за адресою:  вул. Володимира Великого б.51Д,  школа № 122.

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.