30 березня 2021 року відбудеться онлайн конференція «Реалії та перспективи системного впровадження послуги раннього втручання в Україні», під час якої підведемо підсумки того, що зроблено, обговоримо подальший план дій щодо впровадження послуги раннього втручання в Україні.

Планується участь представників Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти та науки, Національної служби здоров’я України, представників обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, представників установ, що впроваджують послугу раннього втручання, міжнародних партнерів, зокрема представників Європейської асоціації раннього втручання, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародної фундації SOFT Tulip.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.05.2019 № 350 – поточний, 2021 рік, визначено як фінальний у впровадженні пілотного проекту «Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя» в 10 областях України. Необхідно докласти ще багато зусиль для завершення розробки та затвердження нормативно-правової бази щодо створення та розвитку послуги раннього втручання в Україні. В зв’язку з цим є нагальна необхідність обговорення цих питань із широким колом громадськості.

Приєднуйтесь до обговорення, візьміть участь у конференції!

Реєструйтесь у формі за посиланням https://forms.gle/GyFpbKT2M9A4gCCA6