6 квітня 2019 року у місті Запоріжжя ГО «Запорізька обласна організація «Аутизм. Свідоме батьківство»» та Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС), була проведена Робоча зустріч по обміну досвідом з організації та наданню послуги раннього втручання (РВ) для представників ОМС, фахівців та батьків з ОТГ Вінницької, Запорізької та Одеській областей.

Захід проводився в рамках грантового проекту  «Діти – майбутнє громади», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджується HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) та  БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ).

Під час зустрічі фахівці Комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради розповідали представникам українських  об’єднаних територіальних громад про організацію роботи Кабінету Раннього втручання, Центру ранньої соціальної реабілітації (ЦРСР), ділилися власним досвідом та відповідали на велику кількість запитань. Учасники зустрічі мали змогу не лише теоретично ознайомитись зі структурою, базовими методами та обладнанням ЦРСР, але й на власні очі побачити все це.

Була розглянута низка конкретних питань організації послуги раннього втручання на базі комунальних установ, проведена цікава екскурсія по реабілітаційному парку Академії.