Шановні колеги!

Національна Асамблея людей з інвалідністю України запрошує вас ознайомитися з річним звітом Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» за 2018 рік.

Метою діяльності Форуму є об’єднання зусиль батьків дітей з інвалідністю, представників громадських організацій, які утворили/ якими керують батьки дітей з інвалідністю, представників громадських організацій, що опікуються правами дітей, представників інших недержавних утворень, фізичних осіб задля впливу на формування політики раннього втручання в Україні.

Протягом звітнього періоду Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання в Україні» співпрацював з міжнародними організаціями, фондами, посольствами, акредитованими в Україні, благодійними організаціями та бізнес-структурами, реалізовуючи проекти в сфері адвокації раннього втручання, прав та інтересів дітей з порушеннями розвитку та/або інвалідністю та їх сімей. Приймав участь у здійсненні таких грантових проектів, як:

– Проект «Батьківська адвокація послуги раннього втручання», що фінансувався Урядом Великобританії.

– Проект «Збільшення можливостей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що фінансується ЄС.

– Проект «Зміцнення потенціалу батьківських ГО для ефективної адвокації розвитку послуг раннього втручання в Україні», що фінансувався Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Був партнером, залученим до реалізації заходів проекту Twinning “Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність”, що реалізується Мінсоцполітикою (як на регіональному, так і на національному рівнях).

А також отримав підтримку від Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Батьківська адвокація раннього втручання в Україні – стратегічне планування та регіональні міні-проекти».

Станом на 31 грудня 2018 року  до Форуму долучилися 175 окремих осіб з числа батьків та 91 недержавна громадська організація з 16 регіонів України.

З повним текстом звіту ви можете ознайомитись за посиланням.