Пропонуємо ознайомитись з рекомендаціями для журналістів, блогерів та авторів щодо висвітлення теми раннього втручання і проблем дітей із порушеннями розвитку в медіа та соціальних мережах.

Видання цього буклету стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Батьківська адвокація послуги раннього втручання», який виконує ГО HealthProm (Великобританія) за участі Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ), БФ «Інститут раннього втручання».

Розробка тексту даних рекомендацій була здійснена за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), за зміст цієї публікації відповідальність несе Програма «Батьки за раннє втручання», що фінансується Європейським Союзом, Урядом Великої Британії і Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

У цій брошурі зібрані рекомендації, як спілкуватися з сім’ями, щоб матеріал вийшов якісним та інформативним, та вони спочували себе комфортно і захищено. Також ми розповімо про те, що таке послуга РВ, і дамо поси- лання на джерела, де можна детальніше ознайомитися із цією темою.

Посилання на брошуру:
http://rvua.com.ua/…/4…/f2600835dcb7157d4c7427394b675063.pdf