Раннє виявлення, як запорука успіху

Одеські батьки та спеціалісти раннього втручання (РВ) спільно розповсюджують філософію РВ регіоном. Так, 09 квітня 2019 р. у м. Подольськ Одеської області, ГО «Особливі діти» спільно с ГО «Здорове суспільство» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС) організували та провели чергову робочу зустріч «Ділимось досвідом співпраці». На зустрічі були присутні 22 особи, :працівники адміністрації, фахівці, працівники соціальної сфери, керівник відділу освіти, лікарі.

Під час проведення робочої зустрічі учасники ознайомились з тим як відбувається розвиток послуги РВ в Одеському регіоні та для чого суспільству потрібна ця послуга.

Раннє виявлення, як запорука успіху

«Під час дискусії ми зрозуміли, що головна ціль – це раннє виявлення. А також важливо провести інформаційну компанію», – ділиться враженнями одна з співорганізаторів робочої зустрічі, голова ГО «Особливі діти» Ірина Шульга. – «Друга частина зустрічі проходила у формі тренінгу для та з батьками., в якому мали змогу взяти участь і у фахівці. Було 8 осіб батьків і 8 осіб – фахівців. Дуже важливо, що учасниками були не лише мами дітей з порушенням розвитку, а ще і тата. Після тренінгу стало зрозуміло, що батькам не вистачає спілкування та інформації. Щира подяка директору департаменту соціальної політики та охорони здоров’я Кушнір Наталії Валеріївні за теплий прийом, та співпрацю.  Дуже дякуємо за допомогу в організації нашого заходу директору КЗЦНСП “Родина ” Аллі Анатоліївні Перепелиці за те, що саме на базі КЗЦНСП “Родина” і проходив наш захід. Ми також були на екскурсії новим реабілітаційним центром. Я впевнена, що все буде добре! Як і заплановано».

Робоча зустріч «Ділимось досвідом співпраці» проводилася в рамках грантового проекту «Партнерство. Фахівці-батьки-влада», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Батьки за раннє втручання в Україні».