Раннє втручання – це не просто послуга допомоги дитині з інвалідністю або ризиком отримати інвалідність, це ціла філософія підтримки сім’ї, в якій  народилась дитина з ризиком. Це – збереження  сімейних цінностей, це  перший крок до  процесу реформування системи догляду за дітьми, заснований на принципі найкращих інтересів дитини, визнанні пріоритету сімейного виховання.

Screenshot_20210121_162109

20 січня відбулася зустріч заступниці міського голови  Рябової А.В. з членами  міждисциплінарної команди з раннього втручання нашого міста на базі відділення медичної допомоги підліткам і молоді «Клініка, дружня до молоді» КНП «Павлоградська міська лікарня № 1» Павлоградської міської ради. Під час зустрічі обговорювалися питання взаємодії міждисциплінарної команди з організаціями та установами міста для якісного надання послуги.

Послуга раннього втручання поєднує в собі медичну, психологічну, педагогічну і соціальну складові та надається міждисциплінарною командою фахівців. Націлена на раннє виявлення у дітей порушень розвитку або виявлення такого ризику, зниження негативного впливу порушень розвитку дітей  на їхню життєдіяльність та життя родини, виховання та навчання дітей в умовах сім’ї та громади. Послуга раннього втручання буде безкоштовною для батьків. Рекламно-інформаційний матеріал стосовно цієї послуги для населення буде розміщений в медичних та освітніх закладах міста.

Для отримання консультації звертатись  за телефоном:

068 615 67 89  або особисто за адресою: м. Павлоград, вул.Шевченко,63, з 08.00 до 16.00 години.

Джерело https://pavlogradmrada.dp.gov.ua/news/ranneh-vtruchannya-ce-vazhliva-pidtrimka-sim%d1%97.html