Продовжуємо говорити про раннє втручання

30 травня фахівці та батьки дітей з інвалідністю та з особливостями розвитку зі Сколе та Сколівського району (Львівська область) дізналися більше про раннє втручання. В рамках реалізації проекту «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання» зустріч відбулася в приміщенні Сколівської РДА.

Захід організовано ГО «Розправлені крила», БУ НРЦ «Джерело» та ЗУГО «Безмежний діалог» в рамках реалізації проекту «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання», який впроваджується за фінансування Європейського Союзу (ЄС) в рамках ініціативи «Ефективні партнерства з впровадження раннього втручання в Україні. Ініціативи з підвищення спроможностей батьківських НДО», що реалізується Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» і HealthProm (Великобританія).

Учасниками семінару стали понад 50 осіб – корекційні педагоги, асистенти вчителя, сімейні лікарі та педіатри, працівники управління соціального захисту району, а також батьки.

Продовжуємо говорити про раннє втручання

Лектори семінару – Людмила Аннич, Оксана Винярська, Юлія Пакулова-Троцька та Уляна Ковна розповіли присутнім про різні аспекти раннього втручання, такі як емоційний стан батьків дитини з порушеннями розвитку на різних життєвих етапах, важливість партнерських стосунків батьків і фахівців, засади і механізми надання послуги РВ, а також користь ранньої діагностики порушень слуху і зору.

Окрім укомплектованої папки з роздатковими матеріалами, зацікавлені учасники семінару отримали брошури «Якщо малюк народився з порушеннями розвитку», «Ранній розвиток дитини: закономірності розвитку моторики, мовлення, комунікації, сенсорної та емоційної сфери дитини від народження до 3-х років» та «Якщо у вашої дитини є розлади аутистичного спектра», які були перевидані в межах реалізації проекту.

Продовжуємо говорити про раннє втручання

Юлія Аронова