«Father’s movement of South-Eastern Ukraine»
12 грудня 2020 р. у м. Полтава відбудеться тренінг-семінар для отців дітей з інвалідністю або особливими потребами «Тати – ресурс для татів».

Спікери: Альона Скрипко (м. Київ) – Національний координатор Всеукраїнського форуму «Батьки за Раннє Втручання»;
Остроушко Марія (м. Полтава) — голова ГО «Полтава Даун Синдром»
Касімов Андрій(м. Харків) — директор БФ «Паралельні світи»;
Мірошниченко Вадим (Харківська область) — голова ГО «Українські Батьки».

Захід проводиться в рамках грантового проєкту «Father’s movement of South-Eastern Ukraine» за фінансової підтримки Open Society Foundation, Нью-Йорк в межах та як невід’ємна частина Всеукраїнського форуму «Батьки за Раннє Втручання».

Під час проведення заходу учасники отримають інформацію про проєкт, про стан громадського сектору у Донецькій області, про досвід організації груп взаємної підтримки батьків, з особливими акцентами на отцях, про можливості інклюзії, а особливо — про можливість отримання своєчасної та кваліфікованої підтримки їх дітьми. Запланований обмін досвідом між батьківськими організаціями, ініціативними групами та окремими батьками щодо отримання соціальних, медичних та освітніх послуг, а також адвокації таких послуг.

Тренінг-семінар проходитиме 12 грудня 2020 р. з 9-30 по 17-00 за адресою м.Полтава, вул. Монастирська, 10 (Полтавське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство).

За додатковою інформацією звертайтеся до Остроушко Марія, м.т. +380958382092.