5-6 квітня 2019 р. у м. Харків Харківська Асоціація незрячих юристів спільно з БФ «Інститут раннього втручання» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС) проводить тренінг «Базові навички комунікації та адвокації. Посилення комунікативних компетенцій батьків для участі в адвокаційних заходах у просуванні послуги РВ».

Захід проводиться в рамках грантового проекту  «Активні батьки запорука успішній громаді», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Батьки за раннє втручання в Україні».

Під час проведення тренінгу учасники ознайомляться з філософією раннього втручання (РВ), набудуть практичних навичок комунікації та адвокації для просування РВ в своїх регіонах (громадах), також ознайомляться з такими поняттями, як: Я-твердження ( алгоритм, цілі та особливості  використання), структура зустрічі (процедура (час, формат бесіди: діалог, презентація…), зміст (порядок денний, в т.ч. оголошення мети зустрічі), стосунки (люди, точки входу). А також матимуть можливість відпрацювати набуті навички в практичних кейсах.

Місце проведення: ХАБ «ГОВЕРЛА» , майдан Конституції 1, 7 під’їзд, 2й поверх.  

За додатковою інформацією звертайтеся до Пирогової Вікторії 098- 408- 54- 50, 1972pirogova@gmail.com

Акредитація ЗМІ: Сергій Піщулін, svp14@i.ua або за телефоном 050-486- 25- 48.