14 вересня 2018 року в приміщенні Одеської обласної державної адміністрації було підписано Меморандум про Розуміння між Одеською обласною державною адміністрацією, Фундацією ”SOFT Tulip” (Королівство Нідерланди), КНП „Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я” за участю посадовців Міністерства соціальної політики, а саме: Миколи Шамбіра, заступника Міністра, лідера проекту Twinning, Олександри Чуркіної, заступника Міністра з питань європейської інтеграції, Маргарити Кропівницької, заступника директора Департаменту організаційної роботи та взаємодії з органами державної влади, постійного радника проекту Twinning.

Підписано Меморандум щодо реалізації послуги раннього втручання в Одеській області з Фундацією „SOFT TULIP”

Головною метою Меморандуму про Розуміння є створення ефективної моделі впровадження послуги раннього втручання та її розвиток в Одеській області. Для цього, європейські партнери надаватимуть всебічну підтримку у створенні та подальшій роботі центрів раннього втручання.

Підписано Меморандум щодо реалізації послуги раннього втручання в Одеській області з Фундацією „SOFT TULIP”

„Сьогодні ми зробили важливий крок – підписали Меморандум про Розуміння  з Фундацією „SOFT Tulip”. Він займається розвитком послуги раннього втручання в Україні, а також у країнах Європи” – наголосив Сергій Колебошин.

Микола Шамбір, зауважив, що  Мінсоцполітики підтримує Одеський регіон у розвитку послуги раннього втручання. Він зазначив, що це є можливим завдяки об’єднанню зусиль і плідній співпраці з міжнародними партнерами.

Олександра Чуркіна,  у своєму зверненні до присутніх наголосила, що Мінсоцполітики співпрацює з Фундацією ”SOFT Tulip” за різними напрямами у сфері соціальних послуг протягом тривалого періоду. Багаторічна тісна співпраця з ”SOFT Tulip”, який очолює Ерік Блюмкольк  надає можливість продовжувати гарну традицію –  об’єднання зусиль задля покращення і налагодження роботи у соціальній сфері.

Зі своєї сторони, директор Фундації „SOFT Tulip” Ерік Блюмкольк запевнив присутніх у продовжені  підтримки з впровадження послуги раннього втручання в Одеській області.

Нагадаємо, що отримати послугу раннього втручання в Одеський області можна на базі обласного центру психічного розвитку, де функціонує центр раннього втручання. Аналогічний нещодавно відкрився у м. Одеса на базі комунальної установи „Міська дитяча поліклініка № 6”.

Мінсоцполітики та представники Фундації „SOFT Tulip” із керівництвом Одеської області висловили сподівання, що приклад успішного впровадження послуги раннього втурчання в Одеській області, яка спрямована на попередження прогресування порушень у дітей, інвалідизації та інституалізації, найближчим часом  наслідують/започаткують і інші регіони України.

За інформацією Мінсоцполітики