КИЇВ, 4 червня о 14-00 год  в приміщенні Національної Спілки журналістів України відбудеться прес-конференція, присвячена презентації збірника «Невигадані історії – долі особливих сімей».

Майже два роки команда батьків, які виховують дітей з інвалідністю із різних регіонів України, працювала над проектом Oral Testimony (Усні свідчення) у межах Програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

Видання цього буклету стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту “Батьківська адвокація послуги раннього втручання”, який виконує  Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), за участі Національної  Асамблеї людей з інвалідністю України та Благодійного фонду «Інститут раннього втручання» (Харків).

У результаті були зібрані понад п’ять десятків оповідань мам і тат дітей з інвалідністю та з особливостями розвитку з Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької, Закарпатської та Київської областей. Більша частина з цих історій увійшла до цього збірника.

Тати і мами розповідають, із чим їм довелося зіткнутися: народження і прийняття дитини з порушеннями розвитку [з етичних міркувань імена дітей змінено], нерозуміння суспільства, офіційних структур, черствість посадовців. Однак ці історії — не тільки про проблеми і труднощі, а і про їх подолання, сімейні радощі, силу підтримки рідних і близьких людей, уміння знаходити вихід навіть у найскладніших ситуаціях і, звичайно, про любов до дітей, що здатна творити чудеса.

Захід відбудеться 4 червня о 14-00 год в конференц-залі Національної Спілки журналістів України за адресою:
м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а

Приходьте! Буде цікаво!

“Невигадані історії – долі особливих сімей”, запрошуємо на презентацію збірника