Презентуємо посібник «Батькам про раннє втручання. Послугу, яка змінює життя», який розроблено представниками Програми «Батьки за раннє втручання».

Висвітлена у посібнику тема раннього втручання розкриває інформацію щодо суті та значення послуги РВ. Також, в його основу увійшли рекомендації від фахівців та практиків РВ та батьків, діти яких є отримувачами послуги РВ.

«Ми всі різні й особливі. І ми всі рівні і маємо право на повагу та прийняття. І наші діти, незважаючи на маленькій вік, на ті чи інші особливості, перш за все – діти, у яких є свої бажання, звички, характер», – наполягають батьки.

У посібнику детально викладені пояснення від фахівців про індикатори послуги РВ, її впровадження і розвиток на території Україні та вагомий внесок батьків.

У 2016 році сформувався батьківський рух «Батьки за раннє втручання в Україні». Батьки в різних регіонах України усвідомили важливість РВ і працюють разом із фахівцями та політиками, щоб впровадити цю послугу.

Рекомендуємо вам це видання.  Сподіваємося, що ви знайдете в цьому буклеті інформацію, яка підвищить вашу обізнаність про РВ і буде корисна в будь-якій активній діяльності з просування послуги РВ.

Завантажити або переглянути посібник (українською або російською мовами).

Видання цього буклету стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Батьківська адвокація послуги раннього втручання», який виконує ГО HealthProm (Великобританія) за участі Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ), БФ «Інститут раннього втручання».

НАІУ презентує посібник «Батькам про раннє втручання. Послугу, яка змінює життя»