По-весняному сонячний день 2 березня в конференц-залі заміського рестроранно-готельного комплексу «Краків» розпочався з сонячних посмішок учасниць тренінгу з адміністративного та фінансового управління проектами, що проводиться для переможців конкурсу міні-грантових проектів стратегічних батьківських ініціатив з адвокації РВ, який впроваджується ГС “ВГО “Національна Асамблея людей з інвалідністю України”.

Конкурс “Стратегічні ініціативи з впровадження раннього втручання в Україні. Збільшення спроможностей батьківських громадських організацій ” , в якому перемогу отримали 9 міні-грантових проектів батьківських ГО,  проводився громадською спілкою «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (далі ГС ВГО НАІУ) в рамках Програми “Батьки за раннє втручання в Україні”, що фінансується Міжнародним фондом “Відродження”, Представництвом ЄС в Україні та впроваджується ГС ВГО НАІУ спільно з БФ ІРВ (Харків) та міжнародною громадською організацією ХелсПром (Лондон).

Бухгалтери та керівники міні-грантових проектів – переможців конкурсу зібралися на 2 дні для ретельного опрацювання тонкощів та підводного каміння планування діяльності в рамках грантових проектів, укладання договорів, додатків до них, здійснення фінансового управління проектами, підготовки звітності тощо.

«Дуже насичений та практичний захід. В один день отримати так багато відповідей на питання, які не знав кому і як задати… ба й навіть на ті, про які навіть і не думав. Велика за це подяка організаторам і Наталії Заскалеті, особисто! Навряд чи будь-хто будь-де безкоштовно поділився б такими тонкощами бухгалтерії ,документообігу та фінансового адміністрування, якими наразі з нами ділиться Асамблея!» – поділилася враженнями одна з учасниць заходу.

Нагадуємо, що усі заходи було організовано в рамках і як частина Програми “Батьки за раннє втручання”, що розроблена та впроваджується HealthProm, Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та БФ «Інститут раннього втручання» (Харків), за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Представництва ЄС в Україні.