12 червня 2018 року в м.Нікополь (Дніпропетровська область) відбудеться круглий стіл на тему: “Міжвідомча співпраця – умова успішного започаткування послуги РВ у м.Нікополь»  в рамках проекту «Формування послуги РВ в м. Дніпро та Дніпровському регіоні шляхом діалогу між батьками, фахівцями, владою», що впроваджується громадською організацією «Ангел дитинства» за фінансування ЄС в межах та як невід’ємна частина спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Місце проведення:  РЦ (інклюзивно-ресурсний центр), вул.Гагаріна 54-А. м.Нікополь. Тривалість круглого столу 2 години. Початок о 13:00.

До участі запрошено: громадські об’єднання міста; батьки дітей з інвалідністю; представники управлінь праці та соціального захисту; охорони здоров’я; архітектури та містобудування; житлово-комунального господарства; педагоги, соціальні працівники, депутати, ЗМІ, та інші.

Організатор ГО»Ангел Дитинства» м.Дніпро та  ГО «Жити по-справжньому» м.Нікополь.

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами громадськості.