Семінар «Маршрут переходу з програми Раннього втручання до інклюзивної групи ЗДО» у ІРЦ м. Чорноморськ

Маршрут переходу з програми Раннього втручання до інклюзивної групи ЗДО

На інформаційному семінарі, який проходив в листопаді 2019 року у КНП «ДМП № 6» ОМР обіцяли колегам з м. Чорноморськ завітати до них та поділитись досвідом.

Сьогодні, 28 січня, виконали обіцянку та завітали до Чорноморського ІРЦ з семінаром «Маршрут переходу з програми Раннього втручання до інклюзивної групи ЗДО».

На семінар були запрошені педагоги різних закладів освіти міста Чорноморськ.

Ірина Орленко, завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, під час лекції «Філософія інклюзії» торкнулася теми соціальної інклюзії та важливості прийняття багатоманітності, в межах освітнього закладу і в повсякденному житті.

Оксана Кривоногова, завідувач Центру раннього втручання КНП «ДМП№6» м. Одеси, представила систему роботи організації Раннього втручання та підтримки сім`ї дитини з особливими потребами.
Ірина Шульга, представник громадської організації «Особливі діти», розповіла про роботу батьків, які виховують дітей з особливими потребами.

Маршрут переходу з програми Раннього втручання до інклюзивної групи ЗДО

На семінарі було продемонстровано відеоролік про послугу раннього втручання. Інформація. наведена у відео, викликала жвавий інтерес у присутніх, тому після нього відбулося жваве обговорення між колегами нагальних питань можливостей співпраці між командою раннього втручання та фахівцями сфери освіти.

Також – це був наш перший виїзд на нашому новому автомобілі 😉
Дякуємо колегам! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!