Конференція «Батьківська адвокація: Короновірусна криза. Виклики та майбуття»

Більше півсотні батьків з усієї України зібралися в Одесі для участі у 5-ій щорічній конференції Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання». Наскрізною темою Конференції буде криза громадянської активності викликана пандемією COVID-19. Саме тому Конференція має назву «Батьківська адвокація: Короновірусна криза. Виклики та майбуття».

Цьогорічна батьківська конференція особлива, не лише тим, що вона 5-та ювілейна, але й тому, що вона міжнародна. Батьки, фахівці, громадські діячі з Нідерландів та Великої Британії доєднаються до учасників Конференції через інтернет, і спільно обговорюватимуть стан у якому опинилася світова батьківська спільнота активних свідомих громадян, які виклики стоять перед ними, як знайти сили та мотивацію продовжувати громадську діяльність у той час, коли власні родини потребують особливої уваги.

Конференція «Батьківська адвокація: Короновірусна криза. Виклики та майбуття»

Партнерство батьків та фахівців та те, як найкраще налагодити співпрацю; майбутні місце та роль батьків в адвокації та лобіюванні та де знайти на це ресурс в умовах посткарантинної кризи; здобутки батьків-адвокатів та їх сьогодення, як вектор для формування планів на майбутнє; те, яким чином вже змінилися та ще зміниться послуга раннього втручання та вплив партнерства між спеціалістами, чиновниками та батьками на створення та розбудову системи цих послуг; досвід надання послуги раннього втручання онлайн в період пандемії та дворівнева програма навчання фахівців раннього втручання, ось попередній аде далеко не повний перелік питань, які протягом 3-х днів 19-21 серпня обговорюватимуть батьки між собою, та спільно з фахівцями системи раннього втручання, які паралельно проходять навчання на Літній школі раннього втручання 2020.

Конференція стала можливою дякуючи підтримці проєкту «Громадянське суспільство, що працює у напрямку спільного створення Національної системи раннього втручання в дитинство; пілотування в чотирьох регіонах України (2019 – 2020)», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю та Фундація «SoftTulip» (Нідерланди).

Конференція «Батьківська адвокація: Короновірусна криза. Виклики та майбуття»