“Коли ти просто робиш це…” – ця книжка для матусь і татусів відображає один з основних принципів раннього втручання – розвиток в природньому середовищі.

 Як розвиваються маленькі діти? Постійно, кожну секунду, отримуючи досвід щоденного життя впродовж звичайних справ: прогулянка, годування, купання, гра, похід до магазину, зустріч гостей разом з батьками…

Дослідження показали, що маленькі діти у своєму звичайному житті кожен день беруть участь у 40-50 щоденних активностях. Кожна активність дає 8-10 навчальних можливостей. Отже в цілому – мінімум 200 000 навчальних можливостей у рік!

Тому, коли ти просто! тримаєш дитину на руках, міняєш підгузок, купаєш у ванні, одягаєш – ти пропонуєш дитині безліч розвиваючих можливостей!

Отримуйте задоволення від того, що робите кожен день, і навчіть свою дитину радіти її новим умінням, досягненням і відкриттям!

Автори: А. Кравцова, Г. Кукуруза, БФ «Інститут раннього втручання».

Видання цієї книжки здійснено Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України завдяки фінансовій підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Лобіювання та адвокаційна діяльність українських НУО для реформування системи догляду за дітьми з інвалідністю» та безкоштовно розповсюджено серед Центрів раннього втручання та обласних платформ Всеукраїнського форуму “Батьки за раннє втручання”.