Карантин не назавжди! І втрачати час не варто

Карантин не назавжди! І втрачати час не варто,.. вирішили спеціалісти Березнівського ІРЦ, у яких вже давно налагоджена тісна співпраця з Всеукраїнським форумом «Батьки за раннє втручання», і запросили до себе у гості національного координатора Форуму, логопеда, нейропсихолога та маму 17-тирічного нечуючого хлопця з аутизмом Альону Скрипко.

Карантин не назавжди! І втрачати час не варто

Темою зустрічі, яка проходила 19 червня із дотриманням карантинних вимог («масочний режим», «соціальна дистанція», більше 10 не збиратися»), був «Гармонійний розвиток: що до чого?».

Розмова велася шляхом відповіді на запитання:

  • Як розвивається ситуація? Що може піти не так?
  • Що робити, якщо щось пішло не так?
  • Якими є ключові виклики?
Карантин не назавжди! І втрачати час не варто

Розмова на рівних, обмін експертними думками, розширення наявних один в одного уявлень про основні психологічні поняття, які використовуються в педагогіці та розуміння процесу психологічного розвитку особистості, його основних етапів та вікових криз, особливостей та порушень сенсорного розвитку, нейропсихологічні засади розвитку особистості стали основною метою карантинної «зустрічі експертів один на один», організованої Всеукраїнським форумом «Батьки за раннє втручання» та Березнівським ІРЦ, за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України”.