23 червня 2021 р.  відбудеться онлайн круглий стіл громадських організацій за участю освітян «Інклюзивна освіта. Здобутки, виклики та реалії в умовах дистанційної освіти. Роль батьків в провадженні інклюзивної освіти», який організовують ГО «Широке коло» та Всеукраїнський форум «Батьки за раннє втручання».

Захід проводиться в рамках реалізації проєкту «Рівний доступ до освітніх і розвиткових послуг в Україні в контексті поширення COVID-19» , який впроваджується ГО «Соціальна синергія» у партнерстві з Всеукраїнським форумом «Батьки за раннє втручання» та за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час проведення заходу учасники ознайомляться з деякими результатами загальнонаціонального дослідження щодо доступності освітніх та розвиткових послуг для дітей різних соціальних груп, з різним рівнем необхідної підтримки та в різних населених пунктах. Від спікерів почують про взаємодію учасників інклюзії під час локдаунів 2020 – 2021 р.  Поговоримо про особистий батьківський досвід впровадження інклюзії у садочку та школі. За участю  Аронової Юлії «Розправлені крила», м. Львів з  розповіддю  про досвід адвокації інклюзивного навчання батьками.

Також буде представлена тренінгова програма для батьків та освітян:  педагогів та асистентів інклюзивних класів загальноосвітніх шкіл.

Автор та ведуча курсу : Лілія Ликова, поведінковий терапевт, досвід роботи асистентом вчителя – 9 років, м. Дніпро.

Захід буде проводитися на платформі ZOOM за  технічної підтримки від наших партнерів   ГО “Повірь у себе” м. Маріуполь

Що?   
Коли?        
 Де?   
Онлайн круглий стіл громадських організацій за участю освітян «Інклюзивна освіта. Здобутки, виклики та реалії в умовах дистанційної освіти. Роль батьків в провадженні інклюзивної освіти»
23 червня 2021 року о 16:00 годині 
Захід відбудеться на платформі ZOOM за посиланням:Time: Jun 23, 2021 04:00 PM KievJoin Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/93038612235?pwd=eW9FcWNoOGZJYUdIR2NCNEFWSGUyQT09Meeting ID: 930 3861 2235Passcode: 182155

За додатковою інформацією звертайтеся до Пироговой Вікторії м.т. 0984085450,

Довідкова інформація: Введення в Україні карантину створило багато проблем в організації освіти та надання розвиткових послуг для дітей, а саме: нові виклики для дітей та їхніх сімей, особливо дітей з ООП – пристосуватись до навчання дистанційно; відсутність підтримки та чітких рекомендацій для вчителів щодо організації навчання в умовах поширення Covid-19 щодо використання сучасних освітніх технологій, дистанційної освіти тощо; відсутність необхідного обладнання та ресурсів для учнів та вчителів для провадження дистанційного навчання (підключення до Інтернету необхідної швидкості, комп’ютери та гаджети тощо); відсутність змісту та високоякісних навчальних матеріалів для дистанційного навчання для дітей загалом та з ООП зокрема; відповідальність батьків за організацію дистанційного навчання дітей призвела до додаткового (психологічного) навантаження на працюючих батьків. Раннє втручання було тією послугою, надання якої не припинялося під час локдаунів.