11 травня 2018 р.  ГО «Лозівський центр інвалідів, дітей-інвалідів та їх батьків «Перлинки» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) проводитиметься інформаційний семінар  «Суть послуги раннього втручання в м. Валки», в рамках проекту «Розвиток мережі послуги раннього втручання – запорука успішного розвитку дитини та покращення якості життя сім’ї»

Захід проводитиметься в рамках грантового проекту  «Розвиток мережі послуги раннього втручання – запорука успішного розвитку дитини та покращення якості життя сім’ї», в межах та як невід’ємна частина спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Під час проведення заходу учасники зможуть ознайомитись з філософією раннього втручання (РВ), практикою надання послуг РВ в м. Валки, існуючим досвідом його просування в Україні та обговорити та спланувати заходи для підтримки та впровадження послуги раннього втручання  в Харківській області.

Учасники: Представники Валківської міської ради, представники Валківського медичного об’єднання, начальник управління соціального захисту населення,начальник управління освіти молоді та спорту, лікарі, фахівці, батьки міст: Чугуїв, Лозовая, Зміїв, представники БФ «Інститут раннього втручання».

Місце проведення: м. Валки, Харківська область

Початок о 11:00 години

 Тривалість заходу 2 години.   

Довідкова інформація:

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв’язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

За додатковою інформацією звертайтеся до Пироговой Виктории 098- 408 54- 50, 1972pirogova@gmail.com

Акредитація для ЗМІ: Сергій Піщулін, svp14@i.ua або за телефоном +38 050 486 25 48