17 квітня 2018 р., Одеською громадською організацією «Особливі діти» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) проводитиметься інформаційний семінар «Адвокація раннього втручання, як запорука інклюзії». Захід проводитиметься в рамках грантового проекту «Раннє втручання  – «до» і «після», поширення послуги по регіонам області» –  збільшення ініціатив батьків з адвокації  раннього втручання і підвищення рівня обізнаності громадськості в Одеської області», в межах та як невід’ємна частина спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Під час проведення інформаційного заходу учасники  будуть проінформовані про послугу РВ, як основу успіху інклюзивної освіти, а також як надається ця послуга в інших регіонах нашої країни. Визначення шляхів реалізації заходів та практичні кроки щодо збільшення центрів РВ в Одесі та районних центрах області, шляхи надання допомоги та підтримки проектам в цій сфері є запланованими результатами заходу.

Перед початком інформаційного семінару для представників преси буде проведено прес-брифінг.

До участі в якості спікерів запрошені:

– Скрипко Олена – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», представник проекту Twinning з підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи РВ

– Кривоногова Оксана– кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної допомоги, загальної та медичної психології Одеського національного медичного університету «Україна», керівник Центру раннього втручання (м. Одеса),

– Ірина Шульга – голова громадської організації «Особливі діти», керівник проекту «Раннє втручання  – «до» і «після», поширення послуги по регіонам області» –  збільшення ініціатив батьків з адвокації  раннього втручання і підвищення рівня обізнаності громадськості в Одеської області»

Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення події.

 Акредитація для ЗМІ: Сергій Піщулін, svp14@i.ua або за телефоном +38 050 486 25 48 

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, , який максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу, що продемонстрував свою ефективність і економічність. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім’ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками.