II щорічна міжрегіональна конференція з питань раннього втручання

Сьогодні, 5 квітня 2019 року в ОТГ Преображенка Запорізької області розпочала свою роботу II щорічна міжрегіональна конференція з питань раннього втручання.

Захід проводять: ГО «Запорізька обласна організація «Аутизм. Свідоме батьківство»», Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області» та ОТГ Преображенка за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС).

Участь у заході приймають фахівці: освіти, медицини, соціального захисту та працівники ОМС, які мешкають та працюють у ОТГ Запорізької та інших областей, батьки дітей з особливими потребами (з інвалідністю, з груп ризику), а також представники Міністерства соціальної політики України.

Захід проводиться в рамках міні-грантового проекту «Діти – майбутнє громади», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджується HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) та БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ).