11 квітня 2019 р. у м. Ужгород (Закарпатська область) ГО батьків дітей та дорослих з інвалідністю «Товариство захисту осіб з інвалідністю «Надія»» при партнерстві із відділенням раннього втручання (РВ) обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю та дітей осіб з інвалідністю м. Ужгород та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1» м. Ужгород проведуть Круглий стіл «Реалізація сімейно-центрованого підходу у Ранньому втручанні в Закарпатській області».

Захід відбудеться в рамках міні-грантового проекту «Раннє втручання – шлях в нове життя», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджується HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС) .

Під час проведення заходу учасники ознайомляться з філософією раннього втручання, практикою надання послуг РВ в Україні, існуючим досвідом просування цих послуг та станом відповідної національної політики в нашій країні.

Основною ідеєю обговорення стане правильна і толерантна  побудова стосунків та діалогу  між сім‘єю дитини із групи ризику чи дитини з інвалідністю і спеціалістів різних сфер супроводження такої сім‘ї. Запрошені іноземні спеціалісти і партнери (Голландія) поділяться досвідом впровадження політики раннього втручання.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. 8-го Березня, 46,  конференц-зал МСРЦ «Дорога життя», 11 квітня 0 15:00 год.

До участі у заході запрошено: представників органів виконавчої влади; лікарів, зокрема ведучих педіатрів області, неонатологів, генетиків; представників центрів реабілітації людей, в т.ч. дітей з інвалідністю, батьківських громадських організацій.

За додатковою інформацією звертайтеся до Лук’янчук Ганни   +380509787757anyutalukyanchuk@gmail.com

Акредитація ЗМІ: Тетяна Мелеш  +380667644457