Для того, щоб мати авторитет і легітимність, представникам батьківських НДО важливо бути добре обізнаними про реалії, а також мати, широку базу партнерських батьківських НДО. Успіху на місцевому рівні іноді легше досягти, і ці успіхи можуть бути використані представниками батьківських НДО та батьків, що працюють всередині політикуму, щоб продемонструвати, що можливо в конкретному випадку, коли органи влади і батьківські групи працюють разом.

Більш детально з тими, хто може і прагне просувати Раннє втручання в Україні, з їх інтересами, діяльністю та можливостями Ви зможете, ознайомившись з результатами відповідного Дослідження (див. тут НДО)

Залучені і зацікавлені батьки забезпечують постійний взаємозв’язок про вплив ініціатив, про кроки, що здіюснюються владою, про можливості та життєві історії. Інформація та знання, отримані представниками батьківських НДО та батьками, які працюють над просуванням політики, сприяють і сприятимуть формуванню знань і досвіду набагато більш широкої групи зацікавлених прихильників батьківських НДО та батьків за межами їхнього власного географічного розташування.

Останні новини та цікаві інформаційні матеріали ви можете прочитати за посиланням: http://rvua.com.ua/news

Найсвіжіші надходження та публікації: http://rvua.com.ua/library-materials

Долучитися до нашої групи у соціальній мережі Facebook та отримати можливість не лише чути інших, але й власне інформувати їх.

Також ви можете ознайомитись з Річним звітом Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» за 2019 рік за посиланням.