Один із принципів раннього втручання – партнерські відносини батьків та фахівців. Тут цінується думка кожного боку і приймається спільне рішення. Робота в команді та професійне зростання, поділ відповідальності з сім’єю і взаємоповага – це те, що отримують фахівці, працюючи в послузі РВ .

Цей буклет створений для того, щоб познайомити фахівців, працюючих з дітьми раннього віку, із послугою раннього втручання ближче: зрозуміти, в чому його актуальність, що в ній нового, і які можливості вона відкриває. 

Що таке послуга раннього втручання,  чим вона відрізняється від уже існуючих в Україні, що можна зробити для її розвитку – містить в собі буклет “Фахівцям, про раннє втручання, послугу, що змінює життя”.

Адвокація РВ – це тривалий процес, де поєднання зусиль  батьків та фахівців, як і в самій послузі,  значно збільшує  ефективність сумісної роботи, спрямованої на покращення життя сімей, які виховують дітей порушенням розвитку та/або інвалідністю. 

 Адже наші діти варті найкращого!

Завантажити або переглянути посібник (завантажити).

Буклет «Фахівцям про раннє втручання. Послугу, яка змінює життя»

Видання цього буклету стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Батьківська адвокація послуги раннього втручання», який виконує ГО HealthProm (Великобританія) за участі Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ), БФ «Інститут раннього втручання».