Раннє втручання — це послуга для родин, які виховують дітей від народження до трьох повних років із порушеннями розвитку або ризиком їх виникнення. Мета послуги — допомогти батькам із розвитком дитини в її щоденних активностях та надати родині психологічну підтримку. Освітні матеріали створено для тих, хто бажає навчитись надавати послугу раннього втручання або тих, хто вже її надає, для батьків дітей із порушеннями розвитку та всіх, хто зацікавлений у цій темі.

Запрошуємо всіх охочих зареєструватись на безкоштовний онлайн-курс «Вступ до раннього втручання»: https://bit.ly/3fQGOQV. У ньому ви дізнаєтесь про:
• розвиток маленьких дітей;
• чинники, які впливають на розвиток дитини та життя родин;
• наукове обґрунтування та міфи про дітей з різними порушеннями розвитку;
• базові принципи послуги раннього втручання.

До речі, курс — це перший рівень програми, що готує команди спеціалістів для надання послуги раннього втручання. Програма передбачає змішане навчання, яке відбувається на двох рівнях та у двох форматах (онлайн і офлайн). Більше дізнавайтеся на сайті курсу.

Курс розробили Інститут раннього втручання, студія онлайн-освіти EdEra та Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві із ГО «Закарпатський обласний центр комплексної реабілітації», Львівським міським центром реабілітації «Джерело» та ГО «Здорове суспільство».