Презентуємо Рекомендації для журналістів, блогерів та авторів щодо висвітлення теми раннього втручання і проблем дітей із порушеннями розвитку в медіа та соціальних мережах.

Видання цього буклету стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту “Батьківська адвокація послуги раннього втручання”, який виконує Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків).

“Ми, мами і тата чудових дітей, яких сьогодні прийнято називати «з особливими потребами» і/або «з інвалідністю», хочемо розповісти вам про інноваційну послугу раннього втручання (РВ). Вона змінила майбутнє наших дітей і може допомогти багатьом іншим сім’ям, що мають дітей із порушеннями розвитку (ПР).

Зараз нам потрібна ваша допомога, щоб термін «раннє втручання» став зрозумілим і звичним як для широкого кола людей, так і для політиків та фахівців у сфері розвитку послуг для сімей і дітей. Це допоможе зробити послугу РВ доступною для сімей, які її потребують.

Журналісти хочуть відстежувати й висвітлювати поточні процеси, отримувати достовірну інформацію, створювати цікаві матеріали. А нам, батькам і нашим дітям, є що сказати і хочеться бути почутими, але без подальшого жалкування за сказаним і неприємного відчуття, що нас просто використали або неправильно зрозуміли.

У цій брошурі зібрані рекомендації, як спілкуватися з такими сім’ями,  щоб матеріал вийшов якісним та інформативним”.

Завантажити буклет.

Бачити дитину, а не її особливості