18 листопада з 10:00 до 13:00 на платформі Zoom відбудеться семінар про роль батьків у послузі раннього втручання. Захід організовує Львівська регіональна платформа Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання».

«Одна з переваг та унікальних складових послуги раннього втручання – це її сімейноорієнтованість. У цій послузі батьки – повноцінні члени команди, яка працює з дитиною. У цій послузі переживання, емоції, страхи, очікування і запити батьків є важливі! Саме тому ми вирішили організувати і провести щонайменше два онлайн-заходи про роль батьків у РВ та важливість співпраці між батьками та фахівцями», – розповідає Юлія Аронова, керівник Львівської регіональної платформи Форуму.

Спікерами семінару стануть досвідчені мами, які мають багаторічний досвід супроводу сімей у послузі раннього втручання – Людмила Аннич, мама доньки з ДЦП, керівник Програми «Батьки для батьків», засновник тренінгового центру «Дім самостійного життя» для людей на візку та Ярослава Ніканшин, мама хлопця з ДЦП, соціальний працівник на відділенні раннього втручання центру «Джерело», координатор центру «Дім самостійного життя».

До участі в семінарі запрошують батьків дітей з порушенням розвитку, фахівців, які працюють з цією категорією дітей та сімей, представників різних органів влади, а також усіх зацікавлених у темі раннього втручання та підтримки сімей.

Зареєструватися на семінар можна тут – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqzag1Wh0A-1lYs3gSFSEvSlY_og9NKgsF9n_t83himKQJsg/viewform?fbclid=IwAR3Y6XEW7SX8KNArkkOE_HdYlbYyjZQewysspdMzT2vP5O3v3-mJX9fHlRo