2-й вебінар он-лайн школи батьків – громадських активістів

15 червня 2020 року Національна Асамблея людей з інвалідністю України провела 2-й вебінар “Он-лайн школи батьків – громадських активістів» на тему «Основи організації бухгалтерського обліку».

Участь у заході брали керівники та бухгалтери батьківських громадських організацій, що є членами Всеукраънського Форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Головні теми, що висвітлювались: функції і завдання бухгалтерського обліку, облік кадрів, праці, її оплати та соціального страхування персоналу, звітність в умовах “карантину”. Актуальною, як відмітили учасники, була практична частина вебінару – зокрема, приклади роботи в програмі Excel.

Біля 25 учасників з 10 областей України оцінили актуальність даної теми та висловили вдячність за детальне представлення необхідних інформаційних матеріалів, які є корисними для використання в подальшій роботі з питань ведення бухгалтерського обліку громадських організацій.

Також учасники виявили бажання прослухати вебінари на теми фандрайзингу, роботи з місцевими бюджетами, співпраці з постачальниками послуг, розгляд фінансових ризиків при реалізації статутної діяльності та ін.

В кінці зустрічі тренер та представники Секретаріату НАІУ висловили свою готовність у наданні консультацій з питань, пов’язаних з бухгалтерським обліком.

Он-лайн школа організована в рамках реалізації проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Лобіювання та адвокаційна діяльність українських НУО у реформуванні системи догляду за дітьми з інвалідністю» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Фундації SOFT Tulip (Голландія).