Запрошуємо вас на 10-ту зустріч дискусійної групи раннього втручання для фахівців РВ, а також інших фахівців, які працюють з маленькими дітьми (від 0 до 4-х років) і їх сім’ями.

Наша група була створена в підтримку фахівців в той час, коли в нашій країні та інших країнах світу, в зв’язку з пандемією був введений карантин. Ми – ті фахівці, чия робота підтримувати сім’ю в непростих ситуаціях. Але ситуація карантину була складна для всіх, тому підтримка потрібна і фахівцям теж.

Ми тепло дякуємо учасникам: за активність у всіх минулих групах, за підняття і обговорення важливих тем, що стосуються роботи.

Зараз стають актуальними питання й роздуми над тим, як виходити з карантину, як організовувати свою роботу, простір, контакт з сім’ями, та як розмовляти з сім’ями з приводу спільної безпеки.

Запрошуємо всіх, кого цікавлять ці питання, на чергову зустріч дискусійної групи!

Тема 10-ї зустрічі: «Вихід з карантину”.

День проведення 27 травня (середа)

Початок о 13:00

Тривалість 1 год 30 хв

Модератор Марія Петрівна Гриньова – психолог, національна тренерка з раннього втручання. БФ “Інститут раннього втручання”.

Для реєстрації та отримання посилання для приєднання до групи в ZOOM – надайте свої відповіді у Гугл формі за посиланням.https://docs.google.com/forms/d/1GRDaR3kSH7KJOKK7N4_14Ux4Z4rNxZx3Y0xhjdzuJHM/edit

Посилання для участі буде надіслано Вам в день події.

Кількість учасників обмежена технічними можливостями. Гугл форма буде закрита після набору 20 учасників.

Заздалегідь дякуємо всім членам за залученість і активну участь!Вважаємо дуже цінним мати можливість ділитися ідеями, досвідом практичної роботи та професійними знаннями в рамках майданчика дискусійні групи раннього втручання.

Залишаємося на зв’язку, команда БФ Інститут раннього втручання