a a a

ЦІЛІ ПЛАТФОРМИ

Платформа – це спільна ініціатива міжнародних, національних, громадських організацій та центральних органів виконавчої влади, яка ставить перед собою завдання:

  • Розвивати діалог між суспільством та владою
  • Створити інформаційний ресурс для обговорення питань, пов’язаних із запровадженням та подальшим поширенням Раннього втручання в Україні
  • Виробляти єдині підходи до створення РВ в Україні
  • Створити міждисциплінарну допомогу родинам, які виховують дітей з особливими потребами
  • Вивчити міжнародний досвід функціонування РВ
photo

Дитина грається фарбами

specker

Мета Платформи

Активне інформування громадян України, представників громадянського суспільства, політиків, державних службовців та підприємців про Раннє втручання. Діяльність Платформи спрямована на інтенсивну співпрацю суспільства, міжнародних інституцій з державними органами та використання кращого міжнародного досвіду Раннього втручання.
team

Учасниками Платформи виступають

Сторони меморандуму, міжнародні та національні експерти, представники громадянського суспільства, діти та молодь, батьки та законні представники дітей, місцева влада, засоби масової інформації. Платформа є відкритим простором для усіх зацікавлених осіб. Організаційно- технічне забезпечення Платформи забезпечується інститутами громадянського суспільства за сприяння міжнародної підтримки. З метою координації діяльності Платформи функціонуватиме офіс Платформи.