a a a

Новини

На Луганщині впроваджуватиметься система раннього втручання

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська провела перше засідання Регіональної консультативної ради з реалізації у Луганській області в 2019-2021 роках пілотного проекту «Створення системи надання послуг раннього втручання».

Читати далі

Раннє втручання в Запоріжжі: на що звернути увагу батькам дітей від 0 до 4 років

Раннє втручання – що це таке, на кого розраховано і чи вже доступне в Запоріжжі – дізнались у експертки Наталії Острогляд, голови правління ГО «Аутизм.Свідоме батьківство» та регіонального представника Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання»

Читати далі

Услуга раннего вмешательства: кому она нужна и где ее искать?

Помочь ребенку с особенностями адаптироваться и улучшить качество жизни семьи — основная задача специалистов раннего вмешательства. Услугу в Харькове и области предоставляет Благотворительный фонд «Институт раннего вмешательства».

Читати далі

Швейцарські практикуючі тренери прочитають курс лекцій з фізіотерапії у ранньому втручанні закарпатським фахівцям

У рамках реалізації тристоронньої угоди щодо створення нових освітніх умов для майбутніх фахівців, які працюють із людьми з інвалідністю, в Ужгороді швейцарські практикуючі фахівці прочитають лекційний курс з фізіотерапії у ранньому втручанні.

Читати далі

Про один із кроків для реалізації послуги раннього втручання у пілотних регіонах

Про утворення регіональних консультативних рад щодо реалізації проекту “Створення системи надання послуги раннього втручання для забезпечення розвитку дитини, збереження її здоров’я та життя” в пілотних регіонах".

Читати далі
Iнiцiатори:
Нашi партнери: