a a a

Новини

Екперти проекту Twinning провели зустріч з представниками батьківських асоціацій

17 липня екперти проекту Twinning провели зустріч з представниками батьківських асоціацій «Особливі діти» та «Сонячні діти» м. Одеса.

Читати далі

На Львівщині погоджено створення робочої групи з метою впровадження послуги раннього втручання в населених пунктах області

До складу робочої групи увійдуть як представники міської та обласної влади, так і фахівці, які працюють в сфері раннього втручання і надання послуг дітям з особливими потребами, а також батьки дітей з інвалідністю та представники громадського сектору.

Читати далі

Тренинговое обучение в рамках Программы «Родители за раннее вмешательство» «ОСОБЕННОСТИ ДОКАЗАТЕЛЬНОЙ ПРАКТИКИ В СФЕРЕ РАННЕГО ВМЕШАТЕЛЬСТВА»

В рамках Программы "Родители за раннее вмешательство в Украине" среди родителей - активистов продвижения услуги РВ объявляется конкурсный отбор на участие в тренинговом обучении «Особенности доказательной практики в сфере раннего вмешательства». 

Читати далі

Львівщина – пілотна область із впровадження послуги раннього втручання

Зустріч голови Львівської ОДА із представниками громадської організації «Розправлені крила» та навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Читати далі

Підтримати особливих діток та їхні родини

Програма “Добрий ранок ” за 11.07.2018 ТРК Львів Суспільне мовлення. Підтримати особливих діток та їхні родини

Читати далі
Iнiцiатори:
Нашi партнери: