a a a

Ініціативи спеціалістів

Досить тривалий час на території України локально існує послуга раннього втручання, яка надається окремими організаціями. З 2016 року в рамках проекту UNICEF «Підготовка команд раннього втручання і фахівців в громаді» здійснюється навчання фахівців технології надання цієї послуги.
Навчання команд проводиться Благодійним Фондом «Інститут раннього втручання» міста Харкова за підтримки таких організацій: УРЦ «Джерело» (Львів), ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України», Харківський обласний спеціалізований будинок дитини №1.
Наші цілі:

1

Створення 24 новых команд РВ в 5 областях Украины Днепропетровская, Донецкая область (подконтрольная территория), Запорожская область, Луганская область (подконтрольная территория), Харьковская область, с мобильными группами

2

Підвищення потенціалу фахівців для виявлення і перенаправлення дітей зі спеціальними потребами в 5 областях, зазначених вище
Програма навчання складається з 4 п'ятиденних шкіл з раннього втручання, і однією п'ятиденної стажування на робочому місці на території БФ «Інститут раннього втручання». Програма навчання буде надана державним партнерам (МОЗ, МСП) для розгляду і впровадження в програму підвищення кваліфікації.

В результаті реалізації проекту команди, які пройшли навчання, зможуть надавати послугу раннього втручання.

 

Iнiцiатори:
Нашi партнери: