a a a

Iнiцiативи

ІНІЦІАТИВИ БАТЬКІВ

Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків) з осені 2016 започаткували та впроваджують Програму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Детальніше
НАЦІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА

Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Дитячого Фонду ООН ( ЮНІСЕФ) з 2016 року реалізує проект з впровадження системи раннього втручання в Харківській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Запорізькій областях та на загальнонаціональному рівні. Дії проекту будуть зосереджені на розвитку нормативно-правового та міжвідомчого фундаменту системи раннього втручання шляхом створення Платформи політичного діалогу і проведенні інформаційно-освітньої кампанії.

Детальніше
Ініціативи спеціалістів

Досить тривалий час на території України локально існує послуга раннього втручання, яка надається окремими організаціями. З 2016 року в рамках проекту UNICEF «Підготовка команд раннього втручання і фахівців в громаді» здійснюється навчання фахівців технології надання цієї послуги.

Детальніше
Iнiцiатори:
Нашi партнери: